Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa

GENERAL EAST CO.,LTD Fabrika turu

Çin GENERAL EAST CO.,LTD Sertifikalar
Çin GENERAL EAST CO.,LTD Sertifikalar
Montajı çok kolay olan ve çalışmak için güçlü olan perde damla yan römorkları istediğimiz ve profesyonel çalışmalarınız için çok teşekkür ederiz.

—— Vinay

La yarı remorque rétractable à plat est très bonne ve rotaları de l'Angola, elle est assez forte

—— break

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5 6 7 8 9
GENERAL EAST CO.,LTD GENERAL EAST CO.,LTD GENERAL EAST CO.,LTD GENERAL EAST CO.,LTD GENERAL EAST CO.,LTD GENERAL EAST CO.,LTD GENERAL EAST CO.,LTD GENERAL EAST CO.,LTD GENERAL EAST CO.,LTD
LPG LNG üretim hattı
Tanker üretim atölyesi
Soğutmalı Kutu üretim hatları
4 S Servis Merkezi
Yarı Römork Üretim Hatları
Kargo Lojistik Araçları Üretim Hatları
Soğuk Zincir Kompozit Kutu Üretim Hatları
LNG Tankeri Üretim Hattı
Kargo Lojistik Araçları Üretim Hatları

LPG LNG üretim hattı

2. Enerji Lojistik Tankerleri Üreten

Tanker üretim atölyesi

2. Enerji Lojistik Tankerleri Üreten

Soğutmalı Kutu üretim hatları

Soğuk Zincir Lojistik Kamyonları

4 S Servis Merkezi

Yarı Römork Üretim Hatları

Terminal Lojistik Römorkları:

Kargo Lojistik Araçları Üretim Hatları

Kargo Lojistik Araçları

Soğuk Zincir Kompozit Kutu Üretim Hatları

Soğuk Zincir Lojistik Kamyonları

LNG Tankeri Üretim Hattı

2. Enerji Lojistik Tankerleri

Kargo Lojistik Araçları Üretim Hatları

.

 • Üretim hattı

   

  GENERAL EAST CO.,LTD fabrika üretim hattı 0

   

  1. Terminal Lojistik Römorkları:

   

  Mafi Treyler, Konteyner Şasi ve İskelet Yarı Römorklardan Flatbed yarı römorklara ve Büküm kilitli Drop Side Yarı Römork'a Daha iyi bir kentsel yaşam için uluslararası bir değer yaratmak için dünya çapında tam yüklü kargoları teslim etmek.

  GENERAL EAST CO.,LTD fabrika üretim hattı 1

   

  2. Enerji Lojistik Tankerleri

   

  Benzin ve Dizel Çelik Tanker veya Alüminyum Tanker Kamyonlardan Günlük Şehir hayatınızı desteklemek için Fosil Yakıt ve İzoleli Paslanmaz Çelik Tankerleri Taşınması için Yeşil enerjilere LPG, CNG, LNG ve Depolama Tankerleri Çevre koruma için Şişeleme İstasyonu, daha iyi bir Dünya Geleceği için çevresel değerler yaratın

   

  GENERAL EAST CO.,LTD fabrika üretim hattı 2

  3. Soğuk Zincir Lojistik Kamyonları

   

  Prefabrik Modüler Walk-in Soğuk Odadan ve Bitzer Kompresörlü Soğuk Depodan Daha İyi Kentsel Yaşamımız İçin Sağlıklı ve Zengin Masalar sağlamak için Taze Sebze ve gıda Depolama ve Nakliye için Isı Yalıtımlı ve Taşıyıcı Buzdolabı Ünitelerine Sahip Yalıtımlı ve Soğutmalı Kompozit Kamyon Kutusuna.

   

  GENERAL EAST CO.,LTD fabrika üretim hattı 3

  4. Kargo Lojistik Araçları

   

  Perdeli Yan Römorklardan, Perde Yan Römorklar, inşaat veya ağır sanayi makineleri için dökme yükleri ve Düşük Yataklı Yarı Römorku, Damperli Kamyon ve Damperli Römorklar, sıcak bir yaşam evi inşa etmek için şehir altyapı inşaatımız için İnşaat malzemeleri sunar.

   

  GENERAL EAST CO.,LTD fabrika üretim hattı 4

  5. Özelleştirilmiş Araçlar

   

  En yüksek Teknoloji Ekiplerimiz 200 Mühendislerimizin tam zamanlı desteğiyle, Kenya ve Etiyopya için Şeker Kamışı Römorkları gibi Özel Taleplerinizi çözmek için özelleştirilmiş Özel Araçlar önermek için süper güce sahibiz;Kanat kapakları olan Pamuk Yükleyici yarı römork ve küçük Kütükler için Logging Draw Bar Römorkları ve Büyük Kütükler ve Araba Taşıyıcı Kamyonlar için Loglama Römorku.

   

  GENERAL EAST CO.,LTD fabrika üretim hattı 5

   

  II.İlgili Endüstri Makineleri ve teklif

   

  Özel araçlarda 30 yılı aşkın tecrübemiz var, Atölye ve üretim hatlarını yaptık ve birçok kez Yükselttik.Sadece fabrikanın kaynaklarına değil, aynı zamanda üretim hatlarının teknolojisine de sahibiz, bu nedenle Normal Yarı römorklar için, SKD ve CKD parçalarını, kendi üretim güçlerini geliştirmelerine yardımcı olmak için Teknolojimizle tedarik etmeyi seviyoruz. daha fazla para kazanmak için kendi Marketlerinde avantajlarını korumak.Bir Çin Atasözü var ““ balıklara öğretmek ona balık vermekten daha iyidir ”, Ortaklarımızla yapmak istediğimiz şey budur.

   

  İlgili makine ve ürünlerimizin çok fazla üretimi var ve iyi ve kötü, küresel müşterileri şaşırttı ve “bazı Çin'de daha ucuz ama kalitesiz ürün ve hizmet” markasına zarar verdi.

   

  Bu nedenle, bulmacaları temizlemek ve “Çin'de üretilmenin” ne anlama geldiğini yeniden tanımlamak istiyoruz. Şimdi, işimizle ilgili makine ve teklifi aşağıdaki gibi tedarik etmeye yardımcı olabiliriz:

   

  1. çelik yapı inşaat projesi ticari bina ve endüstriyel atölye ve depo.

  2. Üretim Hatları Tasarımı ve Temini;Yarı Römork Üretim Hatları, Sıvı Tanker Üretim Hatları ve Kompozit Sandviç Panel Üretim ve Montaj Hatları vb.

  3. Konteyner Ev ve Prefabrik Modüler ofis ve Odalar, bu, başka bir yere kolayca taşınabilen büyük bir Ofis ve Bina için Proje süresini bir aydan daha az kaydetmek için dünyadaki popüler yapıdır.

  GENERAL EAST CO.,LTD fabrika üretim hattı 6

  III.Uluslararası inşaat

   

  Uluslararası endüstriyel ve ticari bina inşaatı tasarımı, imalatı ve montajı konusunda uzmanlaşmış lider bir dünya ekibi olarak, Alman ekibimizden, en uygun dekoratif yalıtım duvar panelinden, çelik yapıdan, tüm iç mobilyalardan ve benzeri dünya standartlarında inşaat görünümü ve iç dekorasyon tasarımı sunuyoruz. üzerinde.Tüm verebileceğimiz sadece istediğiniz binayı gerçekleştirmek istiyor.

  Atölye veya depo ve iç raf sistemi, havai vinç veya ofis binası, showroom ve ticaret merkezi gibi ticari bir bina gibi endüstriyel bir binaya ihtiyacınız varsa.Kişisel konut binası da sağlanabilir.

   

  GENERAL EAST CO.,LTD fabrika üretim hattı 7

   

  GENERAL EAST CO.,LTD fabrika üretim hattı 8

   

İletişim bilgileri
GENERAL EAST CO.,LTD

İlgili kişi: Mr. Happle Hoo

Tel: +8613793108666

Faks: 86-531-88969070

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)